ZIPKIN-BALIK

Zıpkın ile balık avı malzemeleri bölümümüzde aradığınız tüm dalış ekipmanları profesyonel dalgıçlar tarafından yorumlanmış ve sizlerin beğenilerine sunulmuştur.
Lastikli Klasik Tip Zıpkın,Havalı zıpkın ve Ahşap zıpkın zıpkınlar tüm çeşitlerini Zıpkın ile balık avı bölümümüzde bulabilirsiniz.
Dalış yapmanız için gereken doğru ekipmanları seçmek kişisel bir konudur.Sizlere dalış malzemeleri konusunda yardımcı olmamız için 0262 323 49 49 numaralı telefon numaramızı arayabilir.Zıpkın tavsiyeleri v.b konularda destek verebiliriz.Dalış kemer ağırlıkları seçimi hassas bir noktador Kilonuz ve Zıpkın ile balık avı elbisenizin kalınlık oranı baz alınarak seçilmelidir.Bu tarz konular için Faydalı bilgiler bölümümüzden detayları okuyabilirsiniz.
Zıpkın fiyatları ve aksesuarlar için uygun kampanyalar ile 2008 den itibaren sizlere hizmet vermekteyiz.
Zıpkın ile balık avı için Apnea,Freesub,İmrozsub,Suunto,Aqualung,Technisub gibi dünya markası olan zıpkın balık malzemeleri kategorilerimizde mevcuttur.
Zıpkıncı Kamuflaj dalış elbiseleri,Zıpkın için kullanılan su geçirmez dalış fenerleri ile dalışlarınızı keyifli bir hale getirebilirsiniz.
Uzun ve performanslı dalış paletleri size dalış esnasında daha fazlı nefes tutma fırsatı ve itiş gücü verecektir.
 Zıpkın ile balık avında dalış Kemerlerinizin kauçuk ve çabuk tahliye edebileceğiniz kilit sistemi mevcut bir ürün seçmenizi öneririz.
İç hacmi küçük siyah veya kamuflaj zıpkıncı maskeleride zıpkın ile balık avında aranan özelliklerdendir.Şeffaf slikon veya büyük scuba maskelerini tercih etmeyiniz
Son olarak hayati önem taşıyan hertürlü acil durum anında yanınızda bulundurmanız gereken zıpkıncı dalış bıçakları için fiyat ve performans ürünleri sizlerlerle Derin Dalış Malzemelerindedir.
Zıpkın ile balık avı için kullanmış olduğunuz tüm ürünlerin yorumlarını bekleriz.Başlangıç seviyesinde olan zıpkıncılar için çok açıklayıcı olacaktır
Teşekkür eder,Keyifli dalışlar dileriz.