Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat


Ödeme Yöntemleri


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
 


İş Bankası : TR12 0006 4000 0012 4003 5557 25, Erhan ALBENİ2) Şirketimize gelerek peşin (YTL/USD/EURO) ödeme


Şirkemize gelerek satın almak istediğiniz ürün bedelini TL/USD/EURO cinsinden, finans yetkililerimize ödeme yapabilirsiniz.

3) Şirketimize gelerek her türlü kredi kartlarınız ile
Şirketimize gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-9 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak, taksitlendirme Bonus, World, Axess, Maximum, paraf, Card Finans  Kredi kartlarına yapılabilmektedir. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

4) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da AXESS, ASYA CARD, CARD FİNANS, MAXIMUM, PARAF, WORLD, ve BONUS özellikli diğer banka kredi kartları ile online 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.Ayrıca yurtdışı banka kartlarına yapılan satışlarda dönüşüm nedeni ile tutar farklılıkları oluşabilir. 

5-a) Her türlü kredi kartınıza Mail-Order yöntemi ile Tek Çekim


Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, şirketimizde bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan direk elle numara girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için, gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması, ayrıca kredi kartınız ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi gerekmektedir. 


5-b) Maximum özellikli kredi kartlarınıza Mail-Order yöntemi ile Taksitli


 Eğer Mail-Order yöntemiyle kredi kartınıza 2-9 ay taksitlendirme yaptırtmak istiyor iseniz, kredi kartınızda taksitli tutarların toplamı kadar limitiniz olması gerekmektedir. Aksi takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Bu işlemi yapabilmemiz için, gerekli olan formun sizin tarafınızdan doldurularak imzalanması, ayrıca kredi kartınızın ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.


6) Sipariş Bedeli İadesi


Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;


DALIŞ MALZEMELERİ İMALAT TİCARET FİKRİ ERGÜL üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.


7) Teslimat


Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.Sabit kargo ücreti KDV dahil 8 türklirasıdır.


Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.